The Ohio Flames AAA Girls Hockey Program - Members of the Tier I Elite Hockey League!
 
 
My my My my
 
 
 
 
 
 




19U TII Schedule

DAY Date Rink Time Bracket Game Home  Visitor
Fri 9/24 M-E 4:50 PM 19UT2 – Red 42 Erie Lady Lions Alaska All Stars
Fri 9/24 M-W 6:00 PM 19UT2 – B/W 37 Niagara Falls Rapids Burlington Barracudas
Fri 9/24 M-E 6:20 PM 19UT2 – B/W 43 Michigan Ice Dogs Pittsburgh AmPens
Fri 9/24 M-W 7:30 PM 19UT2 – B/W 38 Michigan Ice Breakers West Seneca Wings
Fri 9/24 M-E 7:50 PM 19UT2 – B/W 44 Indy Racers Buffalo Regals
Fri 9/24 M-W 9:00 PM 19UT2 – Red 39 Alaska All Stars Team Pittsburgh
Fri 9/24 M-E 9:20 PM 19UT2 – Red 45 Southern Flyers Belleville Bearcats
Sat 9/25 M-W 6:45 AM 19UT2 – B/W 46 West Seneca Wings Niagara Falls Rapids
Sat 9/25 M-E 7:00 AM 19UT2 – B/W 57 Pittsburgh AmPens Indy Racers
Sat 9/25 M-W 8:15 AM 19UT2 – B/W 47 Burlington Barracudas Michigan Ice Breakers
Sat 9/25 M-E 8:30 AM 19UT2 – B/W 58 Buffalo Regals Michigan Ice Dogs
Sat 9/25 M-W 9:45 AM 19UT2 – Red 48 Alaska All Stars Southern Fliers
Sat 9/25 M-E 10:00 AM 19UT2 – Red 59 Erie Lady Lions Team Pittsburgh
Sat 9/25 M-E 12:30 PM 19UT2 – B/W 61 Michigan Ice Dogs Burlington Barracudas
Sat 9/25 M-W 12:45 PM 19UT2 – B/W 50 Niagara Falls Rapids Pittsburgh AmPens
Sat 9/25 M-E 2:00 PM 19UT2 – B/W 62 Indy Racers West Seneca Wings
Sat 9/25 M-W 2:15 PM 19UT2 – B/W 51 Michigan Ice Breakers Buffalo Regals
Sat 9/25 M-E 3:30 PM 19UT2 – Red 63 Southern Fliers Erie Lady Lions
Sat 9/25 M-W 3:45 PM 19UT2 – Red 52 Belleville Bearcats Alaska All Stars
Sat 9/25 M-E 6:30 PM 19UT2 – B/W 65 Buffalo Regals Niagara Falls Rapids
Sat 9/25 M-W 6:45 PM 19UT2 – B/W 54 Pittsburgh AmPens Michigan Ice Breakers
Sat 9/25 M-E 8:00 PM 19UT2 – Red 66 Team Pittsburgh Belleville Bearcats
Sat 9/25 M-W 8:15 PM 19UT2 – B/W 55 West Seneca Wings Michigan Ice Dogs
Sat 9/25 M-W 9:45 PM 19UT2 – B/W 56 Burlington Barracudas Indy Racers
Sun 9/26 M-W 7:00 AM 19UT2 – Red 68 Team Pittsburgh Southern Fliers
Sun 9/26 M-E 7:15 AM 19UT2 – Red 75 Belleville Bearcats Erie Lady Lions
Sun 9/26 M-W 11:30 AM 19UT2 Semi 71 1st – 19U TII Red  1st – 19U TII White 
Sun 9/26 M-E 11:45 AM 19UT2 Semi 78 1st – 19U TII Blue 2nd – 19U TII with most Tournament Points
Sun 9/26 M-W 4:00 PM 19UT2 Final 74 Winner Game 71 Winner Game 78
               
Rink Code
C-S/C-N Cleveland Heights
K-R/K-P Kent State Ice Arena
M-W/M-E Mentor Civic Ice Arena
W-1/W-2 Serpentini Arena
GILM Gilmour Academy
RR Rockey River Hamilton Ice Arena
CSC Cleveland Skating Club